Ik heb muziek via I-tunes gedownload met mijn iphone, nu lukt het me niet om deze muziek op mijn mac te zetten (en dus ook niet op mijn ipod). De nummers staan wel in de muziek bibliotheek, maar er staat een uitroepteken bij en als ik het nummer aanklik dan staat er: itunes kan het geselecteerde nummer niet vinden wilt u erna zoeken?
Echter nergens kan ik het dan vinden, jullie enig idee hoe ik het moet aanpakken?
Ook in de finder kan het niet vinden.
nope, had ik allemaal al geprobeerd, mac was al gemachtigd, ik zie het wel staan in de bibliotheek maar het nummer speelt niet af, lijkt wel alsof alleen de link naar het nummer er is maar de hard copy niet zeg maar, grmbl grmbl
Als je je iPhone aansluit op je Mac kan je de nummers wel afspelen?
Waarschijnlijk ook al geprobeerd, maar toch: Probeer eens (met aangesloten iPhone) de trackinfo te bekijken. Rechts-klik -> Info. Onderaan bij ‘Plaats’ zou moeten staan waar het nummer opgeslagen is.