Sinds kort mount de dvd/cd zich niet meer, en is dus niet meer zichtbaar in de finder. Echter onder schijfhulpprogramma wordt deze wel gezien )inclusief de dvd/cd welke hierin zit) Ik heb via toon info wijziigingen gemaakt op de toegankelijkheid van de cd/dvd, maar kan het niet meer ongedaan maken. Heeft iemand tips? Alvast bedankt!
In de findervoorkeuren staat de cd ook aan? Open Finder doe appeltje+, en kijk bij algemeen of het 2e vinkje aan staat en bij navigatiekolom of het zesde vinkje aanstaat.
Hoi Sypie, bedankt voor je reactie in de finder staat alles aangevinkt. Nu worden andere cd/dvd wel ingelezen. De dvd waar het om gaat niet. Deze is echter wel via shcijfhulpprogramma te zien en te controleren. Staan ergens de rechten voor deze dvd opgeslagen op het systeem?
Hoi,
heeft er iemand nog een idee. Heb via de terminal een ls -l /volumes gedaan en zag:
drwx------ 17 503 504 Aug 24 2005 Myst V EOA
Had eigenlijk verwacht dat er meer rwx zouden moeten staan, en user en group als admin admin oid.
Iemand een idee, mag op deze mount geen chmod, chgrp en chown doen als administrator, daar het hier om een read only filesysteem gaat.
Iemand??? Vind het eem beetje raar en zonde als ik het systeem opnieuw moet installeren…