Film itunes

Hoi,
Is het mogelijk om een film in de itunes store te publiceren?
(Ik heb namelijk een film gemaakt van de eerste communie.)

Alvast bedankt om me te helpen!

Ja hoor dat is heel goed mogelijk! Ik zou je distributeur dit laten regelen. Welke heb je? iets van 20th century fox? Paramount Pictures?
En weet je toevallig of er ook al een vervolg op je film komt? Tweede communie of communie te sequel?

Nee serieus, is youtube geen mogelijkheid?

Ehm… je kan toch publiceren als podcast?

Ik heb dat i.i.g. ooit - in een grijs verleden - eens gedaan.


http://support.apple.com/kb/TA23478?viewlocale=en_US&locale=en_US

Je wilt dus een film van een communie publiceren op een medium dat voor speelfilms bedoeld is? Of is het ook een werkelijke speelfilm?

Sinds wanneer is de iTunes Store specifiek bedoeld voor speelfilms?

Al een lange tijd.

Ik zie zes hoofdrubrieken in de store.

Waarvan er één Podcast > Kinderen en familie (of > Religie en spiritualiteit) prima geschikt is voor de film van de topicstarter.

Tja. Ligt er aan hoe je het bekijkt. Voor mij is podcasts een apart deel. Store is voor mij het deel waar je dingen koopt: Muziek, Film, Apps en boeken.

Als je op iTunes Store klikt kom je waar… ? :wink:

Weet ik, maar ik heb Podcast nog nooit als onderdeel van de Store gezien. Vroegah was dat ook niet zo. Stond het nog links als een aparte rubriek. Die goede oude tijd. :wink:

Maar laten we weer terug gaan naar de vraag van de topicstarter. Wat wil je precies? Je kan hem dus publiceren als podcast, maar er zijn vele manieren om een film online te krijgen.

https://buy.itunes.apple.com/WebObjects/MZFinance.woa/wa/publishPodcast

[quote]…Is het mogelijk om een film in de itunes store te publiceren?..[/quote]Antwoord is dus: JA.

Tuurlijk. Maar wellicht wilt hij het in de Movie Store hebben. Dat is andere koek. Soms is de vraag die wordt gesteld niet de werkelijke vraag.

Op YouTube kun je een videolink privé maken zodat alleen specifieke mensen je film kunnen bekijken. Weet niet zeker of dit in de Podcast sectie kan.

Vanzelfsprekend is het ‘verborgen’ publiceren op Youtube veel eenvoudiger.

We zijn dus benieuwd naar de beweegredenen van topicstarter om voor iTunes te kiezen.

Alvast allemaal bedankt om te reageren!
Voor mij is YouTube geen optie omdat je het dan kan downloaden en makkelijk verspreiden.
Kan je het via podcast doen? (moet je dan die 99 euro betalen voor de apps?)
Weet er iemand hoe je dat in podcast kan uploaden?

Veelgestelde vragen over Podcasts:

http://www.apple.com/nl/itunes/podcasts/fanfaq.html

Je hoeft er niets voor te betalen.

[quote=Kareld url=http://www.onemorething.nl/community/topic/film-itunes/#post-2698847 time=1402928842]Alvast allemaal bedankt om te reageren!
Voor mij is YouTube geen optie omdat je het dan kan downloaden en makkelijk verspreiden.
Kan je het via podcast doen? (moet je dan die 99 euro betalen voor de apps?)
Weet er iemand hoe je dat in podcast kan uploaden?[/quote]
Een podcast is zelfs nog gemakkelijker te downloaden en te verspreiden dan via youtube
ik bedoel… de hele wereld kan een abo nemen op je podcast
de aflevering van de podcast komt dan gewoon als mp4 bestand lokaal op je schijf te staan
die je vervolgens de hele wereld in kan sturen zoals je maar wilt omdat ze niet beveiligd zijn

waarschijnlijk ben je beter af met Facebook, Youtube, Flickr, Tumblr, Vimeo, en nog veel meer van dat soort sites
als je niet wilt dat het gedownload word en verspreid wordt… verstuur het via email, maar gebruik dan zeer zeker geen Store!

[quote]…omdat je het dan kan downloaden…[/quote]Ik denk dat er bedoeld wordt, dat het een streaming-service is.
Waarbij downloaden dus vrijwel onmogelijk is.

Maar dat idee kan je gevoeglijk vergeten.
Als iemand wil downloaden en verspreiden, dan lukt ze dat toch wel.