Gezocht: professionele fotograaf

Voor een potentiele opdracht in de omgeving Utrecht ben ik op zoek naar een fotograaf, voor het op lokatie fotograferen van diverse stoelen. Ik weet dat er op dit forum diverse fotograven rondwaren vandaar deze post.

Het moet vooral goed en efficient zijn, en iemand die suggesties heeft en meedenkt. Het zou leuk zijn als er een samenwerking uit kan voort vloeien.

Ook als je een goede fotograaf kent laat het svp weten.

aanradertje!

http://www.wilfriedoverwater.nl/

http://www.zoekeenfotograaf.nl/zoef2/

deze tak van de website is nog in oprichting, maar wel al een aantal fotografen van hoog niveau aanwezig!

Heb in een fotostudio gewerkt in Driebergen:

http://www.reclamefotografen.nl/

Kunnen veel verschillende dingen aan en leveren net werk af. Scheelde niet veel of ik was eigenaar van de toko geweest, maar de fotografen hebben zelf de studio overgenomen…

http://www.willempopelier.nl/

Ik ben fotograaf, je kan me altijd een PB sturen... ...klinkt als een leuke klus.

Groet,
Job

Klik op mijn homepage voor een impressie van mijn werk

Freek... waar is Freek? :lol:

Freek is hier: [url=http://www.bartnijs.nl]Bart Nijs fotografie.nl[/url]. Gut... druk druk druk, geen tijd gehad vandaag om op het forum te kijken. Ben persoonlijk product/stills/food&drink-specialist. Zowel studio als lokatie. En dan lopen er nog 3 collega's rond met elk een eigen specialisme cq deelspecialisme. Meer info? Kijk op onze site en neem contact op met Bart (eigenaar/manager) of bij afwezigheid met Yvonne (traffic).

donderdag gaan we met de klas naar een fotograaf die in utrecht werkt en ook produktfotos maakt. [url=http://www.studiots.nl]ton spekschoor[/url]

Sambo, hier zit genoeg talent tussen!

http://www.whp.be

een belgische goed fotograaf gespecialiseerd in objecten en eten…

greets

niels@nielzphotography.com

website is nog niet online, maar maakt hele mooie fotos.

Het ziet er al veel belovend uit, blijf vooral posten!

'n aanrader: www.jimmoor.com

Echt een goede! Heb ik hele goed ervaring mee. Zeer flexibel. www.karelknispel.com

[quote:22e83925cb="Oopsfotos"]'n aanrader: www.jimmoor.com[/quote:22e83925cb]

Dat font op die site riekt naar Comic Sans… niet best.

www.kevin.nl - Ik ken deze jongen al jaren, heel prettige persoon die een goede job heeft opgegeven om zich aan het fotograferen te wijden. Hij werkt freelance en ik heb 'm ook wel eens zelf ingeschakeld voor fotografie bij een opdracht (ik doe freelance Flash sites en cdroms).

Doet een academische fotogravenopleiding (vraag me niet hoe dat heet, zit in Amsterdam, de Foto-academie?), exposeert af en toe, heeft ook gewerkt als persfotograaf en zelfs wel eens een prijs gewonnen met z’n werk.

Ik werk zeer prettig samen met fotograaf Jan Willem Houweling. Hij werkt in Zoelmond, d.i. halverwege Utrecht-Tiel. [url]http://www.inthepicture.nl/[/url] (site ziet er wat knullig uit, maar aan de nieuwe website wordt hard gewerkt.)

Of de [url=http://www.macfreak.nl/cgi-bin/forums/topic.cgi?forum=17&topic=225]buurman[/url]... :)

of kennis

http://www.robrotgers.org/