Nu de Blackberry-gebruikers en algemene non-smartphone-gebruikers hun eigen topic hebben geclaimed, bij deze een topic voor alle gebruikers van de Sony CM-DX1000.
Ja, wat is het toch een geweldige telefoon, die Sony CM-DX1000. Misschien is het wel een beetje een spartaans uitgerust toestel, maar voor de echte mannen onder ons maakt dat natuurlijk niet uit. Gewoon vier keer zeven voor de S, dat weet je na een paar dagen wel. De toetsen zijn wel verlicht trouwens, dat zie ik de iPhone nog niet doen!
Ook heel mooi is natuurlijk het klepje voor de toetsvergrendeling, geen irritante combinaties van knoppen indrukken om weer bij je fantastische toestel te kunnen, nee, gewoon met een veeg je telefoon activeren. “Slide to unlock” dus eigenlijk, maar dan zoals men dat in 1997 uitvoerde.
En dan heb ik het nog niet eens over die fantastische uitschuifantenne waarmee je het bereik van je toestel exponentieel doet toenemen! Dat is misschien de eerste keer dat je er mee belt even wennen (“och heden een antenne in mijn oor”) maar daarna is het [i:a2a1e49701]piece of cake[/i:a2a1e49701]. Wat een [i:a2a1e49701]experience[/i:a2a1e49701] om nooit te vergeten!
Ook zo’n belevenis is het feit dat het display consequent aangeeft dat je op het netwerk van PTT-telecom zit. Dat bestaat toch niet meer? Wel bij de Sony CM-DX1000! Oude tijden herleven, en dat door alleen je telefoon maar uit je zak te sleuren!
Nog een functie die de producenten van de iPhone duidelijk hebben afgekeken van dit wonderbaarlijke staaltje techniek is de simkaartlade die je met een paperclip uit de bovenkant doet schuiven. Dat is helemaal niet nieuw, nee, dat is al door Sony uitgevoerd in de tijd dat mensen bij “multi-touch” aan een erotische handeling dachten!
Dit alles gelezen hebbende kan men toch niet anders concluderen dan dat de Sony CM-DX1000 superieur is aan alle andere telefoons op deze wereld, of ze nou een topic hebben op OMT of niet. Het toestel is gebruiksvriendelijk, robuust, duurzaam en natuurlijk snel, want de meest fantastische grafische chips worden gebruikt in het toestel.
Een genot voor mens en dier!