Hyves onbereikbaar

Sinds een week is Hyves door mij niet te bereiken. Ik krijg steeds de volgende melding:

[i:fc68c69c7c]Safari kan de pagina niet openen.
Safari kan de pagina 'http://www.hyves.nl/' niet openen omdat de server niet reageert.[/i:fc68c69c7c]

Ik heb verschillende browsers geprobeerd, Safari, Firefox, Camino. Ook via mijn draadloos netwerk op een windows machine is de site niet te bereiken.
Op elke willekeurige andere computer (bijv. op kantoor of bij iemand anders thuis) is er wel verbinding mogelijk met Hyves. Volgens Tele2 zijn er geen problemen aan mijn kant, toch wel vreemd.
Zit er misschien toch iets fout in mijn router? Ik heb volgens mij zelf geen veranderingen aangebracht. Wie kan mij helpen?

Gr. Lino

Heb je al geprobeerd om een andere DNS server in te stellen?

Hoe doe ik dat?

http://www.opendns.com/ :D

wat is het nut van dns

[quote:3d10572e5d="WALL•E"]wat is het nut van dns[/quote:3d10572e5d] de dns server koppelt het ip adres (fisieke adres van de webserver van bijvoorbeed onemorething of in dit geval hyves) aan de domeinnaam. Wanneer deze koppeling niet bestaat kan je de website niet opvragen door het webadres in te typen maar zou je van iedere site het ip adres moeten weten ;)

Opendns gevolgd maar ook dit levert geen resultaat op...:-(

Misschien parent cotrol aangezet in de systeemvoorkeuren?

Iemand anders nog een oplossing? Volgens mij zit het probleem in het modem, echter na een reset kan ik Hyves nog steeds niet bereiken.

Heb je xs4all?

edit nee dus.
Bel je provider.

Een collega had ineens problemen met hyves, rabobank en nog wat sites.
Bleek xs4all wat netwerkdingen veranderd te hebben.

Hij zeker niet, aangezien hij al járen het wachtwoord van zijn modem/router kwijt is. :wink: