Eind vorig jaar liet ik m’n iMac repareren omdat de cpu-fan meestentijds op volle snelheid draaide (zelfs in idle mode). De garantie is inmiddels verstreken en het probleem doet zich sinds een week (drie maanden na de reparatie) opnieuw voor. Wat zouden jullie in mijn geval doen? Ik kan hem natuurlijk opnieuw laten repareren (ditmaal buiten de garantieperiode) maar ik heb dan niet de garantie dat hij na een aantal maanden opnieuw hetzelfde probleem gaat hebben.
Het is werkelijk onaangenaam om meer dan acht uren per dag voor een iMac te zitten die lawaai maakt. Het klinkt misschien flauw maar werken in stilte is er niet meer bij.
Er loopt vandaag een ander draadje over "herrie in de tent". http://forum.onemorething.nl/viewtopic.php?t=143817
Zaken die daar genoemd worden zijn oa het verwijderen van stof.
En anders gewoon even terug waar je hem hebt laten repareren, meestal heb je 3 maanden garantie op dergelijke reparaties. Dat was in mijn geval, misschien is het bij die winkel anders.