Beste Appelgekken,
Vandaag heb ik adresboek geopend om er maar eens serieus werk van te maken om al mijn contacten er in te zetten en dat in de toekomst te blijven onderhouden. Ik ben al een heel eind gekomen. In ieder geval zo ver dat al mijn telefoonnummers uit mijn mobiele telefoon erin staan. Zo kon ik die ook weer terug naar mijn telefoon synchroniseren. Dat werkt uitstekend.
Er is alleen 1 klein probleempje. Er staan een aantal bedrijven in. Twee daarvan heb ik ook een naam bij ingevuld. De ene geef ik even als voorbeeld. Dat is mijn stageadres. Ik heb daar de directeur/stagebegeleider als naam opgegeven. Nu synchroniseert hij het weer naar mijn telefoon, maar onder die naam en niet onder de bedrijfsnaam.
Nu vind ik het fijner als er gewoon de bedrijfsnaam staat. Natuurlijk kan ik elke keer dit met de hand wijzigen, maar dat is niet de oplossing. De vraag is dus: Hoe krijg ik het voor elkaar dat er het onder de bedrijfsnaam komt te staan i.p.v. de naam die eronder staat? Kan ik dit ergens instellen bij iSync of Adresboek, of ligt dat aan mijn telefoon en moet ik het maar accepteren?
Alvast bedankt voor jullie hulp!
Gegroet, Mac Daddy