Leopard en microsoft virtual pc for mac (versie 7)

Nadat ik Leopard geinstalleerd heb op mijn powerbook G4 werkt de drive in de virtuele omgeving niet meer. Dus als ik de virtuele pc heb opgestart en ik plaats een CD in de drive dan wordt deze niet gelezen. De 'capture CD' blijft inactief. Hoe los ik dit op? berbke

Gewoon even in de voorkeuren van VirtualPC kijken.

Wat ik ervan begrepen heb, gaat dit gewoon niet meer werken. Een workaround schijnt te zijn om met de Virtual PC Disk Assistant een lege Virtual PC hard disk image te maken en de inhoud van de cd daarop te zetten.

Waarom zou je eigenlijk Virtual PC willen draaien als je Bootcamp of Parallels hebt? Die laatste 2 werken zoveel sneller en soepeler, dat Virtual PC eigenlijk bij lange na niet meer voldoet.

omdat parallel of bootcamp helaas niet werken op een powerbook vanwege de processor die hier niet geschikt voor is.

Ah op die manier :)

Misschien dat je iets aan de volgende link hebt dan?

dank je wel. Ik ga het proberen. :D