Leukste reclame

Ik had geloof ik nog niet zo'n soort draad als deze gezien, dus vandaar deze topic:P

Nou, wat vinden jullie nou de leukste reclame?
(ik vindt die reclame van Peugeot waarin iemand een oud-rammelbak veranderd in een Peugeot 206 wel aardig :P)

ik denk die delta lloyd reclame van die 2 mannen die naar rio de janeiro gaan :P

ik vind geneen reklame leuk, ik irriteer me er alleen aan, omdat ik vergeet waar ik naar zat te kijken [img:6a273a0b36]http://forum.macosx.nl/images/smiles/cry.gif[/img:6a273a0b36]

[quote:874260fc40="magic-with-mac"]ik denk die delta lloyd reclame van die 2 mannen die naar rio de janeiro gaan :P[/quote:874260fc40]

Is die niet van Centraal Beheer? Even Apeldoorn bellen… Hun andere reclames zijn ook goed. Vooral die met de rasta die uitwijkt voor een egel.

Van Delta vind ik die met dat botsautootje door San Francisco een van de leukere.

das waar ook :D

Schiet me trouwens binnen: Je kunt de Centraal Beheer commercials ook nog online bekijken. Klik [url=http://www.centraalbeheer.nl/cbi/cb/corporate/fun/commercials.jsp]hier[/url].

Op Ster.nl kun je nog meer reclames bekijken.

[quote:99417a716f="Job."]ik vind geneen reklame leuk, ik irriteer me er alleen aan, omdat ik vergeet waar ik naar zat te kijken [img:99417a716f]http://forum.macosx.nl/images/smiles/cry.gif[/img:99417a716f][/quote:99417a716f] Ik irriteer me er ook mateloos aan :( "je moet er mee leven ;)"

Hey Rik, ik wist dat er ergens nog een [url=http://forum.macosx.nl/viewtopic.php?t=7734&highlight=commercial]draadje[/url] moest zweven in het forum over commercials, maar de eerste post uit die draad dateert uit 2003, beetje onzinnig om die op te rakelen, bovendien vind ik jouw draadtitel duidelijker.

:slight_smile:

Oh ja en nu moet ik zeggen wat mijn favoriete commercial is. Erm…ff denken hoor. Oh ja, die van een tijdje geleden, voor Blindegeleidehonden. Maar ja, ik ben bevooroordeeld. Commercial is gemaakt door mijn ex-collega’s.

:smiley:

Zelf erger ik me soms ook dood aan reclame, ideaal hoor de afstandsbediening. Maar goed, de Melkunie koeien "Ik heb toch nog gezegd, Geen Bommetje", blijven leuk.

Oh helemaal mee eens hoor Awesome, ik heb eigenlijk een teringhekel aan reclame, maar goed. Bracht wel heel lang brood op de plank. :)

Mensen met alleen 1,2 en 3 boffen maar, want die hoeven geen reclame te kijken onder een film (want die hebben geen andere zenders om naar te kijken :P)

Ik vindt dat er de laatste tijd steeds meer leuke reclames tussen zitten, zo hadden we bijvoorbeeld de Amstel reclames en de Cup-a-Soup. Maar laatst zag ik die van Fundum ( [url=http://www.fundum.nl/FileDownload.aspx?id=7de83bbb-19ba-4354-99be-1b005355a317]Het filmpje[/url] ). Ik vind hem geniaal. :D

De meeste reclames met deze man zijn erg grappig.

Die reclamespotjes van Melkunie met die koe... [quote:6c4634624e="Rik-forum"](ik vindt die reclame van Peugeot waarin iemand een oud-rammelbak veranderd in een Peugeot 206 wel aardig :P)[/quote:6c4634624e] Dan weet je gelijk hoe zo'n 206 gemaakt wordt. Ik zou 'm nie kopen. :P

[quote:ebed0988b4="Rik-forum"]...(ik vindt die reclame van Peugeot waarin iemand een oud-rammelbak veranderd in een Peugeot 206 wel aardig :P)[/quote:ebed0988b4]Dat typisch Indiase ja/nee-draaien van het hoofd is wel leuk, maar verder is het spotje oldtimer-onvriendelijk. En daar moet je bij mij dus niet mee aankomen.

[quote:8fbc831f81="vogel"]Die reclamespotjes van Melkunie met die koe... [quote:8fbc831f81="Rik-forum"](ik vindt die reclame van Peugeot waarin iemand een oud-rammelbak veranderd in een Peugeot 206 wel aardig :P)[/quote:8fbc831f81] Dan weet je gelijk hoe zo'n 206 gemaakt wordt. Ik zou 'm nie kopen. :P[/quote:8fbc831f81] Doe ik ook niet :P

[quote:b6f44aa434="trabant"]...... maar verder is het spotje oldtimer-onvriendelijk. En daar moet je bij mij dus niet mee aankomen.[/quote:b6f44aa434]

beetje off-topic.
Nou, die dingen worden nog steeds nieuw gemaakt hoor.
[img:b6f44aa434]http://www.kriebel.nl/macosx/hindu.jpg[/img:b6f44aa434]

Tja, en wat betreft reclame, de meeste zijn inderdaad ongelofelijk irritant, ook omdat het geluidsvolume harder gaat. :x

nope.. het volume blijft hetzelfde, maar het geluid wordt over één 'kanaal' of hoe dat ook heet gestuurd waardoor het ahw je huiskamer 'inknalt'.

het is een ouwe maar zal em toch eens posten

[img:a2fef5fed4]FileCorner.com is for sale | HugeDomains

Forsdicks BMW hmmm. :sealed:

[quote:1ceac45232="magic-with-mac"]ik denk die delta lloyd reclame van die 2 mannen die naar rio de janeiro gaan :P[/quote:1ceac45232]

Ja, ik ook momenteel.

Blijf toch reclame van Rolo met die olifant mooi vinden, maar dat is niet van dit jaar. Maar vind toch reclame soms wel leuk om te zien. Erg crea bedacht qua humor. (Bij lang niet allemaal hoor)

Maar als het echt niet uitkomt… zoals op spannendste punt van een aflevering of film de onderbreking… aaahhh… Ach, iBook is vaak binnen handbereik en kan mails ff ophalen en lounge effe bekijken. :smiley: