[quote:60cf68b84a="VinnieBrasco"][quote:60cf68b84a="Mac Daddy"]Je probleem met je auto heeft volgens mij niks met iTunes te maken, maar met of hij een iPod ondersteunt.
Ja, daar heb je wel gelijk in. Ik snap eigenlijk nu ik het nog eens lees ook niet helemaal waarom je probleem aan iTunes zou liggen..?!?[/quote:60cf68b84a]
Ik heb dit gelezen op een Duitse site, iemand die hetzelfde probleem had met dezelfde radio icm de iPod.
Als ik een andere mp3 speler inplug speelt ie alles zonder problemen af. Misschien geeft iTunes een bepaalde code mee die niet door alle media wordt ondersteund?
Het is 't proberen waard natuurlijk.[/quote:60cf68b84a]
Natuurlijk, maar ik vind het weleen vreemd verhaal. Dat een programma op je computer voor die problemen zorgt. Ik zou eerder denken aan de combinatie van de iPod en de radio.
Maar goed als iTunes toch de boosdoener is, dan heb ik weer wat geleerd.