Mijn vraag luid als volgt,
Is het mogelijk dat er op het WWDC een nieuwe iPod touch word aangekondigd?
Ik ben van plan een nieuwe te kopen maar aangezien de iPod touch 4G al een lange tijd te koop is, verwacht ik wel een keer een nieuwe.
Ik denk het eerlijk gezegd niet, maar alleen Apple weet wat er aangekomdigd zal worden.
Ik denk dat de iPod Touch 5 tegelijk met de iPhone 5 (ik heb geen flauw idee hoe ze deze twee iDevices zullen gaan noemen) in oktober aangkondigd zullen worden
[quote=SanderLeopard url=http://www.onemorething.nl/community/topic/nieuwe-ipod-touch-5g-op-wwdc#post-2412675 time=1338521188]Off topic: Ik denk niet dat het sowieso iPhone 5 genoemd gaat worden, aangezien het de zesde is in de reeks.
En de WWDC wordt meestal niet gebruikt voor iPod-aankondigingen. Zoals lekiam (maikel?) zegt: wachten tot oktober.[/quote]
Maikel inderdaad. :lol:
De naam weet nog niemand, maar ik nam het ook maar als voorbeeld, misschien word het iPhone 6, iPhone 4G, of the new iPhone
iPods komen traditioneel in september uit, ook als er een nieuwere iPhone is. Er zijn weleens geruchten geweest dat ze de iPhone / iPad en iPod touch gelijk zouden schakelen, maar nu de iPad al gelanceerd is lijkt me dat een 'hollow dream'. Maar je weet het maar nooit natuurlijk;).
Ik zou dat ding nu kopen. Die iPod touch is goed zat. Wat zou er in vredesnaam op moeten zitten dat je zo graag zou willen hebben?
[quote=Maverick9898 url=http://www.onemorething.nl/community/topic/nieuwe-ipod-touch-5g-op-wwdc#post-2412694 time=1338527503]iPods komen traditioneel in september uit, ook als er een nieuwere iPhone is. Er zijn weleens geruchten geweest dat ze de iPhone / iPad en iPod touch gelijk zouden schakelen, maar nu de iPad al gelanceerd is lijkt me dat een \'hollow dream\'. Maar je weet het maar nooit natuurlijk;).
Ik zou dat ding nu kopen. Die iPod touch is goed zat. Wat zou er in vredesnaam op moeten zitten dat je zo graag zou willen hebben?[/quote]
Ik typ dit nu vanaf een Touch 4G, maar iOS 5 werkt traag, zeker als je meerdere apps tegelijk opent.
De touch heeft nog een A4 processor terwijl er al twee betere zijn, A5 en A5X...
Ik zou het niet weten. Maar ik moet je eerlijk bekennen dat ik eigenlijk nauwelijks apps gebruik. Vooral Music, Mail, Safari en Nu.nl gebruik ik;). Voor de rest best weinig.
Vaak is het een app dat je geïnstalleerd hebt dat problemen veroorzaakt. Verwijder ze stuk voor stuk eens en kijk wanneer hij dan sneller is.
ik ben al op zoek gegaan naar informatie over de ipod 5 en toen kwam ik op een website terecht waar ze zeiden dat er mischien helemaal geen ipod touch 5 komt en dat ze alleen door willen gaan met de iphone en de ipad?