[OPGELOST] YouTube Activeren

Net even gejailbreaked naar 1.1.4 (iPod touch 16 GB) maar nu blijkt dat de YouTube applicatie niet meer wil werken. Tijdens het opstarten krijg ik de volgende melding:

[i:7f81e8e76f][b:7f81e8e76f]’‘U moet eerst verbinden met iTunes en een internetverbinding om YouTube te activeren.’’[/b:7f81e8e76f][/i:7f81e8e76f]

Ik vond deze oplossing maar die schijnt niet te werken op de iPod touch. Via Installer ben ik YouTube Activator 1.1.4 van BigBoss en ook deze verhelpt het probleem niet. Opnieuw opstarten en connecten aan iTunes heeft ook geen effect. Iemand met een oplossing? Eeuwige roem voor de vinder.

EDIT: Ik was blijkbaar iets te snel met posten. Ik heb de oplossing hier kunnen vinden:
http://www.iphonehacks.com/2008/03/youtube-fix.html

Opgelost dus. :smiley:

Is er ook een oplossing voor de Mac?

WINscp = windows exe-bestand

Gewoon lekker blijven bij 1.1.3, dat werkt ook prima.

ik heb dus precies hetzelfde al een tijdje maar moet ik nu dus heel mijn ipod weer opnieuw jailbreaken?