Palm V Aansluiten en Synchroniseren

Hallo,

aangezien de zoekfunctie alleen maar komt met resultaten over recentere Palms, stel ik de vraag zelf even.

Ik heb een zeer oude Palm V (vijf dus) en een MacBook Core2Duo (1.83 Ghz en MacOS), en zou het leuk en handig vinden als ik ze op elkaar aan kon sluiten en ze gegevens laten uitwisselen. Dit omdat dat toch makkelijker is dan al mijn contacten met de hand op de Palm te zetten, en bovendien lijkt de notitiesfunctie me handig.

Alvast uw dank :smiley: :lol: :beret:

Bor.

[url=http://markspace.com/missingsync_palmos.php]The Missing Sync[/url] al uitgeprobeerd?

Je kan beter een goedkopere nieuwe palm halen.

Bijvoorbeeld de Tungsten T

Deze heb ik zeer lang gehad, kosten niks maar werken briljant! Met nieuw type OS

Een nieuwe Palm of Missing Sync zijn uitstekende alternatieven, maar dat was de vraag niet :)

De Palm V is weliswaar oud en heeft een zwartwit scherm, maar voldoet waarschijnlijk prima.
Je moet de bijgeleverde CD-rom met de PalmDesktop software even installeren (of de Desktop downloaden op deze pagina: http://www.palm.com/us/software/desktop/mac.html ) op je Mac en vervolgens syncen met je Palm. Klaar is kees.

En kom je er helemaal niet uit, dan is er altijd nog het PalmForum: http://www.palmclub.nl/forums/

Maar wat voor kabels heb ik nodig? De Palm heeft een vrij typische aansluiting. ik heb een kabel met een plug die eruit ziet als een monitoraansluiting op een PC (snappie :P )

[quote:0fb0c6c399=“The missing sync”]
[b:0fb0c6c399]Not Supported:[/b:0fb0c6c399]
(…)
[u:0fb0c6c399]Palm / palmOne / 3Com:[/u:0fb0c6c399]
3Com Palm Pilot, Palm m100, Palm m105, Palm m125, Palm III, Palm IIIc, Palm IIIe, Palm IIIx,
Palm IIIxe, Palm V, Palm Vx, Palm VII, Palm VIIx, PalmConnect USB Kit[/quote:0fb0c6c399]

Lijkt me dus echt een programma waar ik wat aan heb :expressionless: :expressionless:

[url=http://www.palmclub.nl/forums/software-synchronisatie-tips-hacks/25275-palm-vx-cradle-kabel-voor-usb-poort.html]Linkje[/url] om de kabel aan te sluiten. Heb ook gezocht naar een usb-kabel zelf maar de meeste reviews en links dateren van rond 2000 en zijn of dood (de links) of niet meer verkrijgbaar.

Dat zal niet werken.

Structuur van die Palm wordt niet ondersteund. Sommige uit dat Unsupported lijstje hebben USB.